ריקודים סלוניים - תלבושות

 
 
   
תלבושת מתאימה היא חיונית ומהווה גורם משמעותי מאוד אשר משפיע על הצלחה בתחרויות של ריקודים סלוניים.
 
תלבושת ריקודים סלוניים מאפשרת לבלוט באופן חיובי על הרחבה (יש שיגזימו ויאמרו שלהופיע בתחרות ריקודים סלוניים בשמלת ערב רגילה שקולה להגעה לחתונה שלך בפיג'מה).
 
לבגדי ריקודים סלוניים מתאימים (בפרט לשמלות ריקודים סלוניים) מספר מאפיינים חשובים:
 
·         מאפשרים להתבלט מבין שאר המתחרים כבר בשלב העלייה על רחבת הריקודים. בגד שמייצר רושם של "וואו" כבר בשלב העליה על הבמה, משיג נקודת פתיחה מצוינת בתחרות.
·         מאפשרים להבליט את תכונות הגוף הטובות ולהסתיר את הפגמים.
·         בד"כ עשויים מבדים אלסטיים נוחים ומתאימים לתנועות של הריקודים הסלוניים (בניגוד לבגדי ערב רגילים).
·         מציגים את רוטינת הריקוד בצורה הטובה ביותר, כך שתמשוך את תשומת הלב של השופטים ושל הקהל ותחרט בזכרונם. חצאית ארוכה ומלאה                 בריקודים סלוניים סטנדרטים תדגיש ותגביר את תחושת הריחוף של הרקדנית, בעוד שחצאית פרנזים או חצאית עם 
           שסעים תדגיש תנועת ירכיים ואגן בריקודים הלטיניים.
 
לרוב, העלויות של תלבושות ריקודים סלוניים הן גבוהות, אך כדאי לקחת בחשבון כי בכל ספורט נדרש ציוד מתאים (ולרוב לא זול). בעלי תקציב מוגבל יכולים לשקול חלופות יקרות פחות, כגון השכרה של ביגוד מתאים, קניה מיד שניה וכדומה. בנוסף, קיימת האפשרות לפנות לבעל מקצוע שיתפור תלבושת/שמלה בהזמנה לפי מידה ועפ"י תקציב נתון מראש. 
 
לסיכום, גם אם שופטים ומורים מהתחום יטענו אחרת, ריקודים סלוניים הם ספורט סובייקטיבי. לכן, כדאי להשקיע מאמץ ולהתבלט על הרחבה. תלבושת ריקודים טובה תעשה את זה עבורך.
 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר